2001 – 2008

2008 (AA Drink cyling team):
1e:
Nederlands Kampioenschap Baan – Scratch
Omloop het Volk (B) * UCI 1.2
Omloop van Borssele * UCI 1.2
Kasseienomloop Exloo * UCI 1.2
RaboSter “Zeeuwsche Eilanden” Proloog * UCI 2.2
Eindklassement TOPcompetitie
Ronde van Rijssen * criterium
Districtskampioenschap Tijdrijden Oost Nederland
Sprintklassement Emakuneem Bira
Surhuisterveen * criterium
GP Boekel eindklassement
GP Boekel tijdrit
GP Boekel criterium

2e:
Nederlands Kampioenschap Tijdrijden
Nederlands Kampioenschap Baan – 3km
Nederlands Kampioenschap Baan – puntenkoers
Giro d’Italia Femminile 1e etappe * UCI 2.1
Giro d’Italia Femminile 2e etappe * UCI 2.1
Giro d’Italia Femminile 8e etappe * UCI 2.1
GP Dottignies (B) * UCI 1.2
Holland Ladies Tour 1e etappe * UCI 2.2
Holland Ladies Tour 5e etappe * UCI 2.2
RaboSter “Zeeuwsche Eilanden” 2e etappe * UCI 2.2
RaboSter “Zeeuwsche Eilanden” 3e etappe * UCI 2.2
Eindklassement RaboSter “Zeeuwsche Eilanden” * UCI 2.2
6daagse van Rotterdam * Baan (Marlijn Binnendijk)
6daagse van Amsterdam * Baan (Vera Koedooder)
Parel van de Veluwe
Lekkerkerk * criterium
Peperbus Profspektakel Zwolle * criterium

3e:
Ronde van Vlaanderen (B) * Wereldbeker
Rund um die Nürnberger Altstadt * Wereldbeker
Eurocup Novilon Ronde van Drenthe * UCI 1.1
Emakumeen Bira etappe 3b * UCI 2.2
Giro d’Italia Femminile Proloog * UCI 2.1
Nederlands Criterium Klassement
Giro della Toscana 4e etappe * UCI 2.1

11e eindstand UCI wereldranglijst         7e eindstand Wereldbeker klassement

2007 (AA Drink cyling team):
1e:
Holland Ladies Tour 3e etappe
Ronde van Polen 2e etappe
Ronde van Polen 3e etappe
Ronde van Polen 4e etappe
Eindklassement Ronde van Polen
Puntenklassement Ronde van Polen
Criterium Heerenveen
Criterium Geldrop
Criterium Nieuw-Vossemeer
Puntenklassement Ster der Zeeuwsche Eilanden

2e:
Holland Ladies Tour 4e etappe
Ronde van Polen 1e etappe
Kasseien omloop Exloo
Ster der Zeeuwsche Eilanden (TOPcomepetitie) 2e etappe
Eindklassement Ster der Zeeuwsche Eilanden
Noordwijk Classic
Tijdrit Hermeton Classic Vodelée
Criterium Bornhem (Belgie)
Criterium Aarschot (Belgie)
3e:
EBH Restore Tijdrit
Eindklassement De Rijke TOPcompetitie vrouwen
Nederlands Kampioenschap 3km achtervolging

2006 (AA Drink cyling team):

1e Eindklassement De Rijke TOPcompetitie vrouwen
1e Omloop Middag-Humsterland (TOPcompetitie)
1e Eindklassement Ster der Zeeuwsche Eilanden (TOPcompetitie)
1e Ster der Zeeuwsche Eilanden 1 e etappe
1e Ster der Zeeuwsche Eilanden 2e etappe
1e Criterium Tolbert
2e Nederlands Kampioenschap Tijdrijden
2e Ronde rond het Ronostrand
2e Criterium Breezand
3e Wereldbeker Ploegentijdrit Denemarken         |
3e Wereldbeker Rotterdam Tour
3e Eindklassement Internationale Ronde van Drenthe
3e GP Sankomij Veldhoven
3e Flevotour
3e Eindklassement EuropaCup

2005 (@work cycling team):
1e Districtskampioenschap Oost Vrouwen
2e Districtskampioenschappen Tijdrijden District Oost
2e 43e Flevotour Vrouwen
2e Noordwijk Classic Vrouwen
3e Ronde van Gelderland Vrouwen
3e 54e Grote Ronde van Zwijndrecht Vrouwen


2004 (@home cycling team):

1e TOPcompetitie Elite-vrouwen -23jaar
1e Jongerenklassement Holland Ladies Tour
2e Eindklassement Novilon Ronde van Drenthe
2e Omloop Middag-Humsterland (TOPcomp)
3e in 2e etappe Novilon Ronde van Drenthe
3e in 2e etappe Ster van Walcheren
3e LUBA Classic – Noordwijk
3e Theo Koomen Plaquette – Wervershoof

2003 (zwaluwen ladies):
2e Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen, Groningen.
2002 (zwaluwen ladies):
3e Nederlands Kampioenschap Ploegentijdrit, Dronten

2001 (zwaluwen ladies)      
3e Nederlands Studenten Kampioenschap Mountainbike, Arnhem.